Фотодрук

В епоху цифрових технологій кожна людина має можливість робити величезну кількість фотографій, зберігаючи їх на комп’ютері.

Але жоден монітор не здатний передати справжній дух фотографії, те відчуття, яке виникає, коли береш до рук фотоальбом і поринаєш у спогади. І, звісно, лише фотодрук дозволяє розмістити улюблені фото в красивих рамках так, щоб вони завжди радували нас.

Саме тому фотодрук залишається дуже популярною послугою.

«Швидка Фотка» може гарантувати вам якість фотодруку і готових фотографій, адже ми використовуємо лише професійне обладнання і сертифікований папір.

Так, при замовленні крупної партії фотодруку (від 50 шт.), фотографії будуть виготовлені в професійній міні-лабораторії з використанням оригінальних витратних матеріалів марки Fuji. При цьому ви можете вибрати папір для фотодруку: глянцевий чи матовий. Отримані фотографії будуть стійкі до вигорання.

Якщо ж замовлення на фотодрук невелике, а також у випадку термінового замовлення, фотографії друкуються в нашому фотоцентрі за допомогою якісного фотопринтера. В цьому випадку ми використовуємо сертифікований глянцевий фотопапір.

Також ми пропонуємо послугу "реставрація фото".

 

Где купить мебель для дачи? Московский интернет-магазин мебели.