Футболки

В епоху мас-маркету кожен шанс проявити свою індивідуальність – безцінний. Одним із таких способів був і залишається одяг. За допомогою одягу можна показати не лише своє власне відчуття стилю, а і світогляд, громадянську позицію, командну чи корпоративну культуру тощо.

Чудовим способом індивідуалізації одягу є друк на футболках. Також футболка з принтом може стати оригінальним подарунком.

Нанести унікальний принт на футболку, яка буде в єдиному екземплярі, чи замовити цілу партію таких футболок можна в «Швидкій Фотці».

Ми пропонуємо високоякісний друк на футболках бельгійської фірми B&C, яка найкраще зарекомендувала себе у співвідношенні ціни та якості. В наявності чоловічі та жіночі футболки білого та чорного кольорів, всі розміри.

 Термін виготовлення 3 дні

Догляд за футболками з принтом

Друк на футболках, виготовленх в «Швидкій Фотці», досить стійкий. Втім, щоб зображення якомога довше тримало початкову якість і яскравість, ми рекомендуємо прати футболки вручну або в пральній машинці в режимі делікатного прання при температурі води не більше 40 С. Не можна використовувати відбілювач чи кип’ятити футболку. Прасувати футболку з фотографією чи принтом слід з внутрішньої сторони або через тканину.

 

Где купить мебель для дачи? Московский интернет-магазин мебели.